Medarbejder med stamper.JPG
Kontakt os

Find den rette kontaktperson

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du vil vide mere. Vi giver gerne et uforpligtende tilbud på både større og mindre opgaver

Direktør

Stef Heykoop

Direktør

Stef Heykoop

Ingeniør

Entreprenør

Rasmus Birch Sørensen

Sektionsleder

Rasmus Birch Sørensen

Ingeniør

Line Munk Mathiesen

Entrepriseleder

Line Munk Mathiesen

Ingeniør

Ole Have Leegård

Entrepriseleder

Ole Have Leegård

Ingeniør

Peter Nyby Christensen

Entrepriseleder

Peter Nyby Christensen

Ingeniør

Peter Seest Kyster Jørgensen

Entrepriseleder

Peter Seest Kyster Jørgensen

Ingeniør

Selvie Mejlgaard Balslev

Entrepriseleder

Selvie Mejlgaard Balslev

Cand. scient. techn.

Thomas Hvid Pedersen

Entrepriseleder

Thomas Hvid Pedersen

Bygningskonstruktør

Mark Just Nielsen

Landmåler

Mark Just Nielsen

Brian Broni

Formand

Brian Broni

Henning Hansen

Formand

Henning Hansen

Henrik Lindgreen

Formand

Henrik Lindgreen

Martin Krogh Boje

Formand

Martin Krogh Boje

Thorkild Kristensen

Formand

Thorkild Kristensen

Torben Toftager Sørensen

Formand

Torben Toftager Sørensen

Forsyningsledninger

Jeppe Clausen

Sektionsleder

Jeppe Clausen

Kloakmester

Carsten Hougaard Nielsen

Entrepriseleder

Carsten Hougaard Nielsen

Smed

André Rohwer

Formand

André Rohwer

Martin Sørensen

Formand

Martin Sørensen

John Nicholson

Industrilaborant

John Nicholson

Kabelarbejder

Døgnvagt

Kabelarbejder

Anlægsgartner og brolægger

Frederik Saaby Sørensen

Sektionsleder

Frederik Saaby Sørensen

Bygningskonstruktør

Kasper Lund Andersen

Sektionsleder

Kasper Lund Andersen

Ingeniør

Marc D. Krogh Mogensen

Sektionsleder

Marc D. Krogh Mogensen

Jordbrugsteknolog

Bjarke Bruun Rolfing

Entrepriseleder

Bjarke Bruun Rolfing

Bygningskonstruktør

Steffen Sønderskov Christensen

Entrepriseleder

Steffen Sønderskov Christensen

Bygningskonstruktør

Arne Biering

Formand

Arne Biering

Erik Sørensen

Formand

Erik Sørensen

Leif Sørensen

Formand

Leif Sørensen

Malene Christiansen

Formand

Malene Christiansen

Ronnie R. Sletskov Jensen

Formand

Ronnie R. Sletskov Jensen

Torben Søjberg

Formand

Torben Søjberg

Administration

Eva Dyrberg Jensen

Tilbudskoordinator / KMA-leder

Eva Dyrberg Jensen

Maria Neumärker Straarup

Studentermedhjælper

Maria Neumärker Straarup